אודות:
ברוכים הבאים לפוטו פרו!
אצלנו ניתן לקבל מענה ל3 תחומים עיקריים שזה שירותי חנות צילום, שירותי דפוס וצילומי אירועים.

שירותי חנות צילום ומתנות:
אצלינו אתם יכולים לעשות לעצמכם או ליקירכם מתנה מיוחדת ואישית מתמונה על מגוון רחב של מוצרים. זכוכיות, אבני בזלת, עץ, אלומיניום, מגבות, שמיכות, מצעים, חולצות, ספלים, מחזיקי מפתחות, כדורי בדולח ועוד מגוון רחב של מוצרים מגניבים.
אנחנו מפתחים תמונות בכל הגדלים באיכות הטובה ביותר, אפשר לפתח תמונות גם מנגטיבים ושקפים, סליידים. אנחנו מדפיסים על קנבס בגדלים שונים.
אצלנו ניתן לשחזר תמונה ישנה, לגרום לה להיראות כחדשה, אפילו אם היא קרועה ופגומה. יש אפשרות אפילו להפוך תמונה שבשחור-לבן לצבעונית.
שירות נוסף שאנחנו נותנים – המרת קלטות ישנות מכל הגדלים וכל הסוגים ואפילו סרטי וידאו ישנים, לדיסקים או דיסק און קי.
למה לבחור מתנות אצלנו:
אנחנו לא סתם מדפיסים, אלא משקיעים בלקוחות שלנו! עושים את העיצוב הכי יפה ומיוחד שאפשר, בודקים שהמוצר איכותי וטוב. וכמובן, גם עוטפים את המתנה באהבה והשקעה רבה.

שירותי דפוס:
אנו עוסקים בדפוס מכל הסוגים, ניתן להזמין אצלנו הכל, מכרטיסי ביקור, הזמנות לחתונה ופנקסי קבלות, ועד למדבקות לרכבים ושלטי חוצות ענקיים.
למה אנחנו בדפוס:
כל לקוח מקבל ליווי של גרפיקאי מקצועי, אשר יעזור להביא את דבר הדפוס לרמה הגבוהה ביותר בזמנים הקצרים ביותר. אם צריך להוסיף ולשנות – נעשה את זה. ולא נשחרר את המוצר ללקוח אם לא מוצא חן בעינינו. אם צריך נשנה ונדפיס מחדש, אבל הלקוח יקבל את התמורה הטובה ביותר לכסף שלו.
צילום אירועים:
אנחנו עוסקים בצילומים מכל הסוגים, וידאו, סטילס, מגנטים.
למה לעשות אירועים איתנו:
יש לנו צוות צלמים איכותי ומקצועי עם ציוד הכי איכותי.
הלקוחות שלנו מקבלים ליווי דואג מרגע סגירת האירוע ועד לסיום החגיגה, ואנחנו משתדלים תמיד לתת מעבר ולפנק את הלקוחות שלנו.