1.         כללי:
1.1        הקניה באמצעות האתר כפופה לתנאים המפורטים בתקנון זה. אנא קראו בקפידה הוראות תקנון זה, שכן הגשת הצעת רכישה ו/או הרשמה לקבוצת קניה בזירת המכירות מעידה על הסכמתך לתנאים הכלולים בתקנון זה.

1.2        האמור בתקנון זה מתייחס באופן שווה לבני שני המינים. השימוש בלשון זכר נעשה מטעמי נוחות בלבד.

1.3        משמעותה של המילה “פעולה” בתקנון זה הינה: כל פעולה המתבצעת לשם רכישת מוצר המוצעים למכירה באתר, לרבות הרשמה לקבוצת קניה.

1.4        רשאים לעשות שימוש באתר ולרכוש את המוצרים המוצעים למכירה, לרבות הרשמה לקבוצת קניה, כל מי שמתקיימים לגביו התנאים שלהלן:

1.4.1                 מלאו לו 18 שנים והוא נושא תעודת זהות ישראלית;

1.4.2                 ברשותו כרטיס אשראי בתוקף, של VISA או MASTERCARD או DISCOVER או אמריקן אקספרס או חשבון בPaypal;

1.4.3                 ברשותו תא דואר אלקטרוני ברשת האינטרנט.
1.4.4     ניתן לבצע פעולות בזירת המכירות, בירורים ופעולות אחרות, גם באמצעות הטלפון 04-6443312.

1.5        הזמנת ואספקת המוצרים תתבצע על פי הוראות תקנון זה להלן.
2.         הזמנת מוצרים
2.1        באתר מוצעים, למכירה מתנות, מזכרות, מוצרים עם הדפסה אישית, תמונות מפותחות וקנבסים, דברי דפוס שונים, ציוד וחומרי גלם להפקת מגנטים ולדפוס, חומרים ליצירה ודברי אומנות.

2.2        כדי שנוכל למלא אחר הצעות לרכישת מוצר חשוב שהמוצרים שהוזמנו יימצאו במלאי. למרות שאנו עושים כמיטב יכולתנו להבטיח שהמוצרים המוצגים בזירת המכירות יימצאו במלאי, הרי שלעתים מוצרים המוצגים בזירת המכירות אזלו מהמלאי. אם המוצרים חסרים, תשלח לך הודעה מתאימה באמצעות הדואר האלקטרוני שלך או באמצעות הטלפון. במקרה זה, אנו נודיע, כמה זמן צריך לחכות למוצר. אם החלטת לסרב, תבוטל הזמנתך ולא תחויב בגין ההזמנה.

2.3        תמונות המוצרים המוצגות באתר, הינן תמונות להמחשה בלבד וייתכנו שינויים ו/או הבדלים חיצוניים בין תמונת המוצר לזה שיסופק.

התמונות באתר נועדו להמחשה בלבד. למרות המאמץ המושקע כדי שהאתר, תכולתו, המוצרים והשירותים והמידע המצוי בו יהיו מלאים, מדויקים ועדכניים, עשויים להימצא באתר, בתום לב, אי דיוקים או שגיאות ו”פוטו פרו”  לא תישא בכל אחריות בגינם ו/או בקשר עימם. למען הסר ספק, “פוטו פרו” לא תישא בכל אחריות לטעויות הדפסה, תיאור מוצרים, מחיר, תנאי תשלום, תמונות וכל מידע אחר לגבי המוצרים.
3.         תהליך ההזמנה
3.1        לאחר ביצוע תהליך הקניה על ידך, תקבל אישור על כך בדוא”ל. אישור זה אינו מחייב את מפעילי האתר לספק את המוצרים והוא רק מעיד שפרטי הקניה נקלטו במערכת.
4.         הזמנה משובשת
4.1        כדי שנוכל  לספק לך את המוצרים אותם בחרת, צריכה הצעתך להתקבל ולהיקלט במחשבי מפעילי האתר באופן תקין ומסודר, כשהיא מכילה את כל הפרטים הנדרשים למשלוח המוצרים ולחיובך. סיבות שונות עלולות לגרום לתקלות ולשיבושים בקליטת הצעתך ועיבודה על ידי מפעילי האתר. אם תקבל הודעה בדבר תוכן שגוי בפרטי הצעתך או הודעה בדבר תקלה שארעה במערכת בעת קליטת הצעתך, אנו ממליצים שתפנה אלינו בטלפון:  04-6443312

4.2        אם יחולו שיבושים או טעויות בתיאור המוצר, מחירו או בכל פרט אחר, יהיו מפעילי האתר רשאים לבטל את רכישתך ואתה לא תחויב בכל תשלום בגין הצעתך שבוטלה ולצדדים לא תהיינה כל טענות ו/או תביעות זה כלפי זה..

4.3        אם בעת ביצוע ההזמנה תמסור פרטי זיהוי שגויים, לא יהיה בידי מפעילי האתר כדי להבטיח שהמוצרים יגיעו אליך. במקרה שהמוצרים יחזרו, עקב פרטים שגויים שמסרת, תחויב בתשלום בגין דמי משלוח וטיפול בסך של 45 ש”ח. אנא הקפד למלא פרטים מדויקים ועדכניים. שים לב! הגשת פרטים אישיים כוזבים אסורה לחלוטין ומהווה עבירה פלילית על פי הוראות חוק העונשין, התשל”ז – 1977 ו/או כל דין.

5.         אמצעי התשלום
5.1        ניתן לשלם באמצעות כרטיס אשראי בתוקף, של VISA או MASTERCARD או DISCOVER או אמריקן אקספרס או חשבון בPaypal. את מספר כרטיסך ופרטיו תידרש להזין במקום המיועד לכך. יצוין כי מערכת העברת הנתונים באתר הינה מערכת שלPAYPAL מהמתקדמות והמאובטחות בעולם ולצדדים לא תהיינה כל טענות ו/או תביעות זה כלפי זה.

5.2        רק לאחר קבלת התשלום יעבדו עובדי האתר את הזמנתך וישלחו אליך את המוצרים.
6.             פרטיות
6.1        הפרטים האישיים שימסרו על ידך בעת ביצוע ההצעות, כמו גם פרטי הרכישות שיבוצעו על ידך, יישמרו במאגר המידע של מפעילי האתר ולא יועברו על ידו לכל גורם אחר.

6.2        מפעילי האתר יהיו רשאים לשלוח אליך דואר אלקטרוני, הודעת טקסט טלפונית או לפנות אליך בכתב או בע”פ בכל מידע בדבר מבצעים באתר, חידושים בזירת המכירות בפרט ובאתר בכלל, פרסומות מגופים מסחריים נבחרים וכיו”ב. אם אינך מעוניין שנפנה אליך כאמור לעיל, יהיה עליך לציין זאת בדואר אלקטרוני בתשובה לפרסום הראשון שתקבל. כמו כן, עשויים מפעילי האתר להשתמש בפרטים שתמסור לצורך ניתוח מידע סטטיסטי ומסירתו לגורמים אחרים. במקרה זה, הנתונים לא יתייחסו אליך אישית ולא יזהו אותך.

6.3        באתר יש אבטחת SSL ומפעילי האתר מקדישים משאבים ונוקטים אמצעים מחמירים למניעת חדירה לזירת המכירות ולסיכול פגיעה אפשרית בפרטיות המשתמשים. עם זאת, לא ניתן לשלול שיבושים באופן מוחלט. על כן, הינך מצהיר בזאת כי לא תהיה לך כל טענה ו/או דרישה ו/או תביעה נגד מפעילי האתר  עקב פגיעות, תקלות ו/או שיבושים כאמור.

7.         קוקיז (cookies)
קוקיז הינן קבצי טקסט קטנים אשר מאוחסנים על ידי השרת של מפעילי האתר, באמצעות הדפדפן שלך, על הכונן הקשיח של המחשב בו אתה משתמש. הקוקיז אינן מכילות מידע שמזהה אותך באופן אישי ואתה יכול לכוון את תוכנת הדפדפן שלך כך שתסרב לקבל אותן. השימוש בקוקיז מאפשר לנו לספק לך שירות מהיר ויעיל ויחסוך ממך את הצורך להזין את פרטיך האישיים בכל פעם בעתיד.

8.         אספקת המוצרים
8.1        אספקת המוצרים תעשה על ידי עובדי האתר והיא תתבצע בהתאם לתנאים המופיעים בעמוד “זמני ביצוע ומשלוחים”.

8.2      הובלת המוצרים הינה נעשית ע”י שליח או דואר רשום באמצעות דואר ישראל או חברות משלוחים פרטיות או שליחים מטעמינו.

על מנת שנוכל לספק לך את המוצרים במקרה בו נדרשת הובלה שאינה סטנדרטית כאמור, יהיה עליך לפנות למפעילי האתר ולתאם זאת מראש ויתכן כי תחויב בתשלום נוסף בגין כך.

8.3        זמני האספקה להם מתחייבים מפעילי האתר מצוינים בעמוד “זמני ביצוע ומשלוחים”. חישוב מועדי האספקה יהיה על פי ימי עסקים, דהיינו ימים א’-ה’, למעט ימי שישי, ערבי חגים ומועדים, שבת וימי חגים ומועדים. יחד עם זאת, מפעילי האתר יעשו כמיטב יכולתם כדי להקדים את זמן האספקה, אם כי אין מפעילי האתר מתחייבים לכך.

8.4       אם הזמנת את המוצרים לכתובת עסקית (חברה) יש לציין את שם החברה ליד שם המזמין.

8.5        מפעילי האתר לא ישאו בכל אחריות לעיכובים באספקת המוצרים כתוצאה מאירועים שאינם בשליטתם, כדוגמת שביתות או השבתות, תקלות במערכת המחשוב או במערכות הטלפונים ו/או מערכות תקשורת, תקלות בשירות הדואר האלקטרוני, פעולות איבה ו/או כוח עליון (מלחמה, רעידת אדמה, מזג אוויר וכיו”ב), אירועים שייפגעו בהשלמת תהליך הרכישה ו/או בקיום מועדי האספקה. במקרים אלה רשאים מפעילי האתר להודיע על ביטול הרכישה, כולה או חלקה, ולבטל את חיובו של מבצע הפעולה.
9.         מחירים ותשלומים
9.1        מפעילי האתר יהיו רשאים לשנות את דמי הטיפול והמשלוח מעת לעת. המחיר התקף ביחס להצעה שביצעת הוא המחיר המפורסם בזירת המכירות בעת שתשלים את תהליך הצעתך.

9.2        כל המחירים המופיעים בזירת המכירות (למעט דברי דפוס) כוללים מע”מ אלא אם כן צוין אחרת במפורש.

10.        ביטול רכישה והחזרת מוצרים
10.1      בכל מקרה שיתגלה פגם במוצר הנובע מתקלה בייצור, “פוטו פרו” תהיה מוכנה לפצות את הלקוח במוצר זהה ללא תשלום. בשום מקרה לא יעלה הפיצוי על עלות המוצר המקורי . במידה והלקוח לא יהיה מעוניין במוצר זהה ללא תשלום הוא יוכל לקבל החזר כספי מלא על עלות המוצר. בפועל החזר כספי ללקוח יינתן ללקוח רק לאחר החזרת המוצר לכתובת שתנתן ע”י מפעילי האתר, במצב חדש ובאריזתו המקורית.
כל עבודות הגרפיקה יבוצעו ע”י גרפיקאים מוסמכים ויעשו מירב המאמצים להתאים כמה שיותר את גווני התמונה לצבעים שיודפסו על גבי המוצרים אך עם זאת אין התחייבות ואחריות מצד “פוטו פרו” לגבי אי התאמות בגוונים .יש לקחת בחשבון סטייה של עד 25{dbc3124656f2117c2980cdc7db617bbecf99c942619faeb206d35695029835bf} בגווני הצבע המודפס על הפריט המוזמן ועד 5 ס”מ במידות בין מה שנראה במחשב שלך ובין המוצר הסופי וכמו כן בגזרה ומידת הפריט המוזמן המשתנה בגדלים מספק לספק , ואלה אינן נחשבות למוצר פגום ונובעות מהבדלי צבע וגודל בין מסך המחשב להדפסה בפועל ואו גודל הפריט המשתנה מספק לספק .

החזרת מוצרים תתאפשר אך ורק ביחס למוצרים חדשים (ולא תכלול מוצרים שיוצרו או הודפסו במיוחד ללקוח ע”י “פוטו פרו”) וזאת בתוך 14 (ארבעה עשר) ימים מיום קבלתם, באריזתם המקורית וללא פגם ו/או בלאי בהם. כדי להחזיר את המוצרים עליך ליצור קשר טלפוני עם שרות הלקוחות של מפעילי האתר. לאחר בירור פנייתך לביטול הצעתך, יהיה עליך להחזיר את המוצר לכתובת שתנתן ע”י מפעילי האתר, לפי פרטים שימסרו לך על ידי שרות הלקוחות של מפעילי האתר. לאחר החזרת המוצרים, לשביעות רצונם המלאה של מפעילי האתר, תזוכה במחיר ששילמת עבורם (לא כולל דמי משלוח ועמלת כ. אשראי), ובניכוי הוצאות הספק כדין.
10.2      במקרה של ביטול הצעה כאמור, תחויב בנוסף גם בדמי ביטול בשיעור של 5{dbc3124656f2117c2980cdc7db617bbecf99c942619faeb206d35695029835bf} ממחיר המוצר או בסך של 100 ש”ח לפי הנמוך מביניהם וזאת בין אם המוצר סופק לך ובין אם לא. אם המוצר סופק תחול עליך בנוסף גם חובת החזרת המוצר כאמור לעיל.
10.6      מוצר בו צוין כי דמי המשלוח  “חינם” מתייחס למקרה של רכישה בלבד ואילו בביטול ההזמנה והחזרת המוצר תחויב בנוסף לדמי הביטול גם בדמי משלוח בכפוף למחירון חב’ השליחויות עימה נשלח המוצר ע”י הספק.

11.        דין ושיפוט
הדין החל על ביצוע רכישות באתר ועל תקנון זה, הוא הדין הישראלי בלבד.

12.        שאלות ובירורים
לבירורים ולשאלות במהלך הרכישה ולאחריה, ניתן לפנות אל מרכז שרות הלקוחות של מפעילי האתר:
ימים א’-ה’ בין השעות 9:00 – 20:00
ימי ו’ וערבי חג בין השעות 9:00 – 15:00
בטלפון: 04-6443312
בווטסאפ: 054-3809247
במייל: photopro.ni@gmail.com

13.        זכויות קניין וסימני מסחר
כל זכויות הקניין והקניין הרוחני באתר, לרבות עיצובו, התוכנה, היישומים, קוד המחשב, הקבצים הגרפיים, התמונות, סרטוני הוידאו, העיצובים, הטקסטים, המפרטים, וכל מידע אחר באתר ו/או הקשור בו (“תכולת האתר”), הינם בבעלותה הבלעדית של “פוטו פרו” ולא יעשה בהם כל שימוש אלא באישור “פוטו פרו” בלבד.

13.1 חלק מהתמונות או טקסטים נלקחו מספקי המוצרים והשירותים שלנו. אם הספק לא רוצה שנעשה שימוש בחומרים הללו, אנא פנה אלינו ונסיר אותם מיד.
13.2 “פוטו פרו” זכאית להדפיס על המוצרים את הלוגו ,מספר הטלפון וכתובת אתר האינטרנט שלה במקרים בהם תבוצע הזמנה של 10 יחידות ומעלה .

13.3 עם שליחת קבצי התמונה והעלאתם לשרתי האתר הנכם מצהירים כי הנכם בעלי הזכויות החוקיים של שימוש בתמונות אלו והנכים מספקים רשות “פוטו פרו” להשתמש בתמונות אלו לצורך הדפסתם על המוצרים שהוזמנו.
“פוטו פרו” שומרת על זכותה שלא להשתמש בתמונות המפרות זכויות יוצרים ללא הסכמה של בעל זכויות היוצרים או בעל זכות הקניין הרוחני.
14.        הגבלת השימוש
אין להעתיק, לשחזר, לשכפל, להפיץ, להציג, לטעון, לשדר, לפרסם, לעדכן, למכור, להכניס שינויים ו/או לעשות שימוש מסחרי כלשהו, בכל צורה או דרך שהיא, בתכולת האתר ו/או בפריטי המידע, התוכנה, המוצרים ו/או השירותים שמקורם באתר, כולם או חלקם, אלא בכפוף לתנאי השימוש או אם ניתנה הרשות לכך מראש ובכתב על ידי “פוטו פרו”.  אין לעשות באתר ו/או בתכולת האתר שימוש לכל מטרה בלתי חוקית. שימוש, במישרין או בעקיפין במידע הקיים במאגרי הנתונים של האתר הינו אסור בתכלית האיסור.
הנך רשאי/ת לעשות שימוש בחלקים מן האתר לצורך הזמנת מוצרים או כאמצעי לביצוע רכישות דרך האינטרנט או בפורום בלבד, בכפוף לכך שלא יבוצע כל שינוי מכל מין וסוג שהוא באתר וכן כי ישמרו כל ההודעות הקשורות לזכויות הקניין והקניין הרוחני הכלולות באתר.

16.        הגבלת אחריות
האתר מוצע ומוצג בתום לב, כפי שהוא (“AS IS”), בלא כל התחייבות ו/או מצג, מפורש או משתמע, מצידה של “פוטו פרו”.

האחריות בלעדית למוצרים המפורסמים לרכישה באתר, חלה על היצרנים, בהתאם לתנאי האחריות.

“פוטו פרו” אינה ולא תהיה אחראית כלפיך לכל נזק ישיר, עקיף, מקרי, מיוחד או תוצאתי ו/או כל נזק אחר, לרבות, מבלי לפגוע בכלליות האמור לעיל, דמי נזיקין בגין אובדן שימוש, נתונים ו/או בגין אובדן רווחים ישירים או עקיפים, הנובעים או קשורים בדרך כל שהיא בשימוש, העתקה ו/או הצגה של האתר, בגין עיכוב בשימוש ו/או אי יכולת שימוש באתר ו/או במוצרים שנרכשו באמצעותו, ו/או הנובעים בכל דרך אחרת מהשימוש באתר, בין אם בעילה חוזית ו/או נזיקית ו/או כל עילה אחרת.

“פוטו פרו” אינה מתחייבת ששירותי האתר יינתנו כסדרם, לא יופרעו או יופסקו, יתקיימו בבטחה וללא טעויות, ויהיו חסינים מפני כל גישה בלתי מורשית למחשבים, או מפני נזקים, קלקולים, תקלות או כשלים בחומרה, בתוכנה, בקווים ובמערכות התקשורת, של “פוטו פרו” והיא לא תישא בכל אחריות כלפיך במקרה של שיבושים או בעיות כאמור.

בכל מקרה ש”פוטו פרו” לא תוכל לעמוד בהתחייבויותיה ו/או לספק את המוצרים או בכל מקרה של שיבושים אחרים כגון בעיות מלאי, חוסר, אספקה וכיוב’, או בעיות מחמת כוח עליון ו/או הנובעות מגורמים או אירועים שאינם בשליטתה של “פוטו פרו”, אזי, למעט הזכות לביטול הרכישה, תוך זיכוי חשבונך בסכום החיוב (במידה וחויב), לא תישא “פוטו פרו” בכל אחריות כלפיך.

17.        פרטיות וסודיות המידע
המידע הנמסר על ידך באתר נועד לשימוש בלעדי של “פוטו פרו” ולצורך השימוש באתר, וישמר במסגרת מאגר מידע על פי חוק הגנת הפרטיות, התשמ”א – 1981. הסכמתך לתנאי השימוש מהווה הסכמה להכללת המידע במאגר כאמור. “פוטו פרו” מתחייבת לעשות כמיטב יכולתה, באמצעים העומדים לרשותה, כדי לשמור על ולסכל פגיעה אפשרית בפרטיות המידע שנמסר על ידך, אך עם זאת, אין בידיה לשלול שיבושים באופן מוחלט והיא לא תישא בכל אחריות עקב פגיעות, תקלות ו/או שיבושים שיגרמו כאמור.

“פוטו פרו” רשאית לפנות אליך בדואר אלקטרוני, בכתב או בעל פה, בכל מידע בדבר מבצעים באתר ו/או ב”פוטו פרו” ו/או בדבר פרסומות מגופים מסחריים נבחרים וכיו”ב, לפי שיקול דעתה. אם אינך מעוניין/ת בכך, אנא ציין/ני זאת בפרסום הראשון שיישלח אליך והחזר/י אותו אל “פוטו פרו”.

18.        תנאים נוספים
“פוטו פרו” משמע, לרבות חברות הקשורות אליה, וכן, עובדיה ונציגיה או מי מטעמה.
“פוטו פרו” שומרת על זכותה לשנות את תנאי השימוש מזמן לזמן לפי שיקול דעתה הבלעדי. תנאי שימוש מעודכנים יכנסו לתוקפם תוך 14 ימים מיום פרסומם באתר.
ל”פוטו פרו” הזכות לקבוע את המוצרים והשירותים לרכישה באתר וכל הקשור בהם, וכן להגביל מכירת מוצרים ושירותים, הכל לפי שיקול דעתה הבלעדי.

“פוטו פרו” שומרת על זכותה להפסיק בכל עת את פעילות האתר והשימוש בשירותים המוצעים בו, לרבות הקישורים לאתרים זרים, על פי שיקול דעתה הבלעדי וללא כל התראה מוקדמת.
“פוטו פרו” רשאית לשנות את האתר, מבנהו, מראהו, תכניו, היקף השירותים הניתנים בו וכל בו, לפי שיקול דעתה הבלעדי וללא כל התראה מוקדמת. לא תהיה למשתמש כל טענה, תביעה ו/או דרישה כלפי “פוטו פרו” בגין ביצוע שינויים כאמור ו/או בגין תקלות שיתרחשו עקב ביצוע השינויים.

אנו מאחלים לכם גלישה ורכישה קלה ונעימה!